Firemní večírky, reklamní akce…

Firemní večírky

  • Spousta větších, či menších firem, podniků, škol, institucí apod. většinou na konci roku pořádá pro vedení i své zaměstnance večírek.
    03mbTen bývá poděkováním a odměnou za celoroční práci. Nemusí zůstat jen u večeře a povídání. I na těchto posezeních je hudba (nejlépe živá) důležitý prvek. Večer je potom příjemnější, zábava nevázne a trvá mnohem déle. Takovéto akce se nekonají (jako třeba zábavy, svatby a jiné) jen o víkendu, ale často ve všední dny po práci. To ale není v zásadě pro nás žádný problém, přijet a zpříjemnit večer. Firemní večírky můžou být kdykoliv, ale nejvhodnější bývá právě předvánoční období. My tak můžeme zařadit do produkce i vánoční melodie, které se jindy nehodí a snažíme se tak navodit už blížící se sváteční atmosféru. S naší produkcí bylo spokojeno spousta (i velice známých firem) a jak to bývá u plesů, tak i večírky je potřeba domlouvat s předstihem. Pokud budete mít zájem, určitě se zeptejte na volné termíny.

 

Reklamní akce

  • Máme zkušenosti i s různými reklamními a propagačními akcemi. Vystupovali jsme na otevírání několika firem, obchodních domů a nebo nových restaurací. V některých chtěli jednak slavnostně zahájit a potom zavést tradiční poslechové i taneční večery (třeba jednou v měsíci), aby si vybudovali stálou klientelu.
    Nemusí zůstat jen u slavnostních příležitostí. Často různé firmy investují do své propagace a pro své potenciální klienty (často i s dětmi) pořádají nejrůznější reklamní akce, kde je kapela ideální.
    Tady zase můžeme nabídnout spolupráci s agenturou (více viz plesy a dětské dny), která je velice zkušená, a disponuje spoustou možností a také potřebným množstvím pomocných lidí při obsluze např. nějakých atrakcí.

 

Další akce...