O nás

Něco o nás...

  • Hudební skupina vznikla už v 90. letech a složení se měnilo. V nynějším obsazení a pod tímto názvem vystupujeme od roku 2005. Během doby naší existence jsme odehráli na 1500 akcí (od dětských dnů, přes svatby, rodinné oslavy, plesy, taneční, hody, zábavy, koncertní, či poslechová vystoupení, až po seniorská setkání). Náš repertoár je tedy tvořen převážně nejhranějšími hity od 60. let po současnost (nejvíce české a slovenské, z části italské, chorvatské, anglické, ruské a samozřejmě převzaté).
  • Naším názvem napovídáme, že hrajeme hlavně skladby melodické, pěkné (jednoduše líbivé), ať už jsou z jakéhokoliv žánru. Pomalými ploužáky navodíme krásnou, romantickou atmosféru - rychlými, rytmickými a tvrdšími peckami pak rozproudíme tanečníky a série se tak leckdy protáhne třeba i na celou hodinu! Pro co největší pestrost střídáme písně v různých stylech (pop, rock, disco), nechybí ani klasické lidové písničky (k tanci, nebo jen ke zpěvu) a pro pohodu i něco v rytmu country.
  • Samozřejmostí je špičkové vybavení, příjemné vystupování a také hudební vzdělání. Tomu odporuje používání MIDI, nebo jiných nahrávek, které stále více (ne)hudebníků používá. Smutné je, že někteří ani do podkladů nehrají (aby to nezkazili, nebo ani hrát neumí) a jen stojí za nástrojem a "na oko" mačkají klávesy, kde je zvuk vypnutý. Jde potom v podstatě o "skryté karaoke". Dnes je bohužel doba, že stačí něco stáhnout z internetu (popř. upravit na PC) a hurá na akci. Tak to bohužel je a poctivé muzikanty to zamrzí, ale musíme se s tím smířit.
  • To vše předpokládá spokojenost drtivé většiny klientů.
  • Mimo jiné můžeme také zajistit produkci při samotném svatebním obřadu (spolupráce s několika městskými úřady a svatební agenturou), nebo případně jen ozvučení libovolné akce uvnitř i venku.
  • A také je možné si objednat vytvoření hudby na zakázku (znělky, hudbu k videu, hudební podklady populárních, či muzikálových písní, atp.)