Koncertní produkce, poslechová vystoupení…

Koncertní produkce

  • Máme za sebou také několik vyloženě koncertních produkcí.
    04mbAť už to bylo v rámci nějakých oslav ve větším městě, jakoby součást kulturního bloku na venkovním pódiu (kde se střídají kapely, divadelní představení, mluvené slovo...), nebo jen jako naše sólové vystoupení při příležitosti různých slavností, poutí, hodů (pod májí), atp. Jak už bylo zmiňováno, nejraději vystupujeme, kde je možnost kromě poslechu hlavně tančit, ale i tyto produkce máme v oblibě a těší nás, když si posluchači s námi zazpívají. Sváteční den je pro všechny díky krásným známým melodiím ještě hezčí.

 

Poslechová vystoupení

  • Kromě koncertních akcí jsou i produkce, kde je hudba vyloženě k poslechu a jen jako kulisa. To jsou například různé (ať už firemní, nebo jiné) slavnostní rauty. Tam se ani nepředpokládá, že by se tančilo a živá hudba je jen lepším a důstojnějším zpestřením, než jen reprodukovaná. Někdy se ale přesto odvážlivci najdou.
    Další možností je vystupování v kavárnách, restauracích, kde chtějí provozovatelé občas udělat neobvyklý večer s živou hudbou. Někde zůstane (i kvůli menšímu prostoru) vyloženě u poslechu a jinde se může večer rozproudit a změnit na taneční.
    Při pravidelnějších produkcích samozřejmě můžeme cenu domluvit jinak. Tyto poslechové, či taneční večery, opravdu mohou nalákat na příjemné posezení hosty, kteří si je pak často zvyknou navštěvovat pravidelně (viz reklamní akce).
    A také je možné nabídnout pouze klavírní večery (v barech, či lázeňských kavárnách a restauracích, kde je k dispozici klavír, či piano) s vyloženě poslechovým repertoárem, laděným do evergreenů a romantických melodií (viz koncert).

 

Další akce...