Plesy, taneční…

Plesy

 • Vystupujeme momentálně jako duo, ale přesto není vůbec žádný problém si nás pozvat i na ples (nebo jinou veřejnou akci).
  07mbNení důležitá kvantita, ale kvalita. Pokud je pódium velké, tak je sice nezaplníme, jako 5-ti (či více) členná kapela, ale taneční parket zaplnit dokážeme. Odehráli jsme plesy menší (malé prostory, necelých 100 návštěvníků), ale i velkolepější, o více jak 500 lidech. Za každých okolností a nezáleží na počtu lidí (i kdyby se návštěvnost nevydařila), je naše produkce stejně kvalitní, protože nás hudba baví. Kromě klasických rytmů jsme schopni (po několika plesových sezónách a hlavně zkušenostech z tanečních) zahrát na přání i méně tradiční tance, které se na ples hodí a jsou i v dnešní době často žádané (waltz, tango, cha-cha, jive...). Na základě četných přání jsme do repertoáru opět zařadili i speciální tance - Letkis, Lambáda, Makarena, Ptačí tanec...
  Samozřejmostí je pěkné oblečení a příjemné vystupování. Dále pouštění potřebných nahrávek přes naši aparaturu (předtančení, vsuvky), pomoc s moderováním i zapůjčení mikrofonů na tombolu.
  Plesová sezóna je relativně krátká a většinou se hned po skončení plesu domlouváme na další rok. Přesto budeme rádi, když se na případné volné termíny poptáte.
 • Kromě našich "služeb" nabízíme pořadatelům spolupráci se skvělou a velice zkušenou uměleckou agenturou. Ta má v nabídce nejrůznější vystoupení, která dodají Vašemu plesu punc kvality - prostě třešničku na dortu - a ostatní mohou jen závidět. Níže uvádíme jen náznak toho, co lze zajistit!
  Imitátoři: Václav Faltus, Zdeněk Izer, Petr Martinák, Libor Pantůček.

  Baviči: Josef Náhlovský, Michal Nesvadba, Václav Upír Krejčí, Josef Mladý, Ivo Pešák, Josef Laufer, Jaroslav Čejka.
  Moderátoři: Aleš Háma, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Jan Rosák, Alexander Hemala, Lucie Výborná.
  Dále světově uznávaní kouzelníci Duo Carlos, fakír Jin Fan a dokonce mistr světa v mikromagii Petr Kasnar!
  A také například známý silák Železný Zekon, nebo plastický akrobat Jerry a další!
  Dále je možné s tanečními kluby domluvit předtančení, nebo různé vsuvky.

 

Taneční

 • Jak už bylo zmiňováno, náš repertoár obsahuje i písně v rytmech, které u nás zase až tak často slyšet nejsou. Na tanečních se ale účastníci kurzů učí kromě polky a valčíku i tango, waltz a v neposlední řadě i latinsko-americké tance (cha-cha, jive, samba, rumba...). Protože spolupracujeme s tanečními kluby a každoročně odehrajeme několik dokončených a prodloužených, můžeme nabídnout produkci i na této společenské události.

 

Další akce...