Svatby, rodinné oslavy…

Svatby

 • Pokud plánujete svatbu, tak by nedílnou součástí večera (někdy už i odpoledne) měla být určitě hudba.
  06mbNěkdo (většinou menší svatby) se spokojí s reprodukovanou hudbou, ale ta nikdy nemůže nahradit živou. Váš svatební den je jen (zpravidla) jednou za život! Proto si dopřejte kapelu na svatební hostině. Svatebních veselic jsme odehráli nespočet a máme opravdu velké zkušenosti.
  Na svatbě by měly zaznít jak písně lidové (k tanci i zpěvu), tak i taneční (a to z různých žánrů). Složení bývá od dětí po starší generace. Proto se snažíme zpočátku zavděčit všem klasickým střídáním, jako na plese a podle toho, jak se postupně situace vyvíjí a složení hostů se mění (starší odchází, mladí kamarádi přichází...), přidáváme většinou více modernějších a tvrdších písní. Série pak už nezůstávají u 3-5 písní v sadě, ale je jich třeba 10, nebo napojíme pomalou a rychlou sadu. Prostě improvizujeme podle momentální situace. Když je parket plný, musí se toho využít! A i když jsou potom série dlouhé i přes půl hodiny (někdy i hodinu!), neděláme zásadně žádné dlouhé pauzy. Kapela by měla být na svatbě (nebo jiné akci), aby hrála, ne aby odpočívala. Zažili jsme muzikanty, co zahráli (a to i na plese) 3 písničky a pak si dali klidně 20 minut přestávku. S tím se u nás rozhodně nesetkáte!
  I když má být Vaše svatba v komornějším prostředí a myslíte si, že se tam živá hudba nemůže vejít, ozvěte se a probereme to. Jsme totiž schopni se vejít na velice malý prostor (cca 3x1 metr, nebo jeden volný roh místnosti).
  Mimo produkci nabízíme pomoc s organizací různých soutěží (pomůžeme, poradíme, odmoderujeme, půjčíme mikrofony...).
  Pokud byste chtěli svatbu zpestřit (třeba na pár hodin) cimbálovou, nebo dechovou muzikou - není problém, spolupracujeme s několika kapelami. Také je možné se střídat se zkušeným dýdžejem.

 

Rodinné oslavy

 • Další příležitostí, kde je hudba (samozřejmě živá) opravdu nutná, jsou rodinné oslavy. Ať už jsou to různá jubilea (50-tiny a jiné kulatiny), tak zlaté, či diamantové svatby a často i křtiny. Jen povídání u kafíčka po obědě, nebo večeři, není to pravé. Hosté se pak mohou po chvíli začít nudit. Pokud ale hraje hudba, tak dokáže vytáhnout na taneční parket. Ti, co tančí neradi, si můžou zazpívat, poslechnout. Opět s ohledem na momentální složení pozvaných a jejich reakce kombinujeme náš pestrý repertoár, aby zábava nevázla a všichni si oslavu užili. Často i oslavy se dělají v malém počtu a v malých prostorách. Nic nebrání naší produkci. Hráli jsme i pro 10 lidí a kvalita tím ovlivněna není (a na přání můžete objednat hudbu i bez účasti zpěvačky a potom je obsazený prostor s menším ozvučením opravdu zanedbatelný).
  Největší oceněním je potom to, když hosté odchází a osobně chodí děkovat, že se jim oslava a hudba moc líbila a bez toho by to nebylo ono!
  I na rodinných oslavách je možné večer zpestřit soutěžemi. Děti i dospělí se rádi baví a taková setkání se zase tak často nekonají, tak je potřeba si to pořádně užít!

 

Další akce...